.

آرشيو روزانه: شهریور ۱۳۹۴

برنامه پیشخوان آبیار منتشر شد.

3+

Screenshot_2015-09-18-21-59-41

با استفاده از برنامه Pishkhan Abyar که برای سیستم عامل اندروید آماده شده میتوانید از آخرین مطالب سایت دفتر پیشخوان آبیار مطلع شوید و مطالعه کنید و یا به اشتراک بگذارید.لطفا هرگونه پیشنهاد درباره ی این برنامه را برای ما ارسال کنید یا در قسمت بازخورد برنامه ثبت کنید.

 لینک دانلود برنامه در قسمت عناوین بالای سایت موجود هست.

***********************

دانلود برنامه Pishkhan Abyar 

***********************

Screenshot_2015-09-18-21-57-53

Screenshot_2015-09-18-21-57-22 Screenshot_2015-09-18-21-55-59

نویدی برای شاغلین فصلی و ساکنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر

3+

2239نشست خبری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر امروز نشست خبری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با حضور جمعی از اصحاب رسانه در ستاد مرکزی این صندوق برگزار گردید و مدیرعامل صندوق به تمامی سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

در ابتدای جلسه محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ضمن خوش آمدگویی و خیرمقدم به معرفی کوتاهی از چگونگی تاسیس و عملکرد صندوق پرداخت و خاطر نشان کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر جز چهار صندوق اصلی بازنشستگی در کل کشور می باشد و در این بین جوانترین  محسوب می گردد.

رستمی دیدگاه دولت به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را رویکردی حمایتی خواند و افزود: ماموریت این صندوق ارائه خدمات بیمه اجتماعی به سه قشر کشاورز، روستایی و عشایر می باشد و به همین خاطر دولت حامی و پشتیبان این صندوق می باشد.

وی در پایان نوید اجرایی شدن طرح مصوب مجلس در خصوص تحت پوشش قرار گرفتن شاغلین فصلی وساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر را داد و افزود: این طرح حدود یک ماه است که اجرایی شده و این اقشار نیز میتوانند از مزایای  این صندوق استفاده کنند.

اعلام تسهیلات و شرایط جدید بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

3+

2181محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تسهیلات و شرایط جدید بیمه ای را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر طی نشست خبری که امروز در سالن جلسات ستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر انجام شد محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ابتدا به معرفی این صندوق پرداخت و افزود: با توجه به اینکه صندوق بیمه، عمر ده ساله دارد و یک صندوق جوان می باشد تاکنون یک میلیون و سیصدو پنجاه هزار نفر را تحت پوشش قرار داده است که از این آمار بالاترین پوشش بیمه ای  متعلق  به استان آذربایجان شرقی و کمترین سطح مربوط به استان هرمزگان است.

رستمی به مکانیزم بیمه ای موجود اشاره کرد و گفت : شیوه ارتباط و ثبت بیمه  برای تمامی افراد دارای شرایط در سراسر کشور، مراجعه به یکی از ۳ هزار پانصد کارگزاری است که در دهیاری ها، تعاونی های روستایی و عشایری تشکیل شده است.

مدیرعامل صندوق همچنین افزود: طرح بازنشستگی پیش از موعد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر طی جلسات انجام شده ایرادات آن برطرف شده است و در آینده نزدیک قابل اجرا خواهد شد.

ایشان در آخر نوید اضافه شدن بیمه فراگیر را داد و گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در حال بررسی و اجرای طرح بیمه فراگیر برای تحت پوشش قرار دادن  تمام اقشار جامعه که به هر عنوان نتوانسته اند تحت پوشش بیمه ای قرار بگیرند است.

شایان ذکر است محدودیت سنی برای بیمه شدگان از اواخر سال ۹۲ برداشته شده است و تمامی افراد بالای ۱۸ سال میتوانند  به عضویت این صندوق درآیند.

نکات مهم در ثبت اظهارنامه و مفاصا حساب مشاغل خودرو

4+

image_800_600
به جهت اشتباهات مکرر دفاتر از تاریخ شروع کار با سامانه جدید و همچنین اشتباهات ناشیانه و عدم توجه به تذکرات و راهنمایی های ممیز ذکر موارد زیر اجبارا احساس گردید. لازم به تذکر است همکاری با دفاتر به جهت کمک به مودیان در تیرماه هرگونه اهمال کاری را از شما سلب نمی کند و به همین جهت در صورت تکرار هرگونه از موارد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد؛ کد دفتر به مدت ۲ هفته قطع خواهد شد و هیچگونه بخششی در مورد مدت تعیین شده از سوی ممیز اعمال نخواهد گردید.

خطاهای مکرر

۱-ساختن دو شناسه برای یک خودرو.

۲-عدم اشنایی با ساختن شناسه خوروهای راهسازیvirt+sala sahkt+kode melli+tedade khodro

۳-عدم توجه به تایید ظرفیت خودرو های راهسازی توسط ممیز در گام دوم و ارائه مفاصا به مودی بدون توجه به تایید ظرفیت توسط ممیز.

۴-ارائه سند وکالتی برای خودرو.

۵-ثبت تراکتور.

۶-ثبت کفی و یدک کش خودرو .

۷-عدم ارائه مدارک بدون برگ سبز.

۸-درخواست تایید مفاصا و قبض دیگر استانها و شهرستان های استان یزد.

۹-اسکن کردن برگ سبز بی ربط.

۱۰-عدم توجه به تاریخ سال ۹۴ برگ سبز و ارائه ان برای مفاصا سالهای ۸۸ تا ۹۳ .

۱۱-عدم ارائه نامه لیزینگ شرکت مربوطه برای تایید لیزینگ و اسکن کردن بی مورد دفترچه بانکی و چک .

۱۲-عدم ارائه نامه بانک برای وام.

۱۳-عدم ذکر کد دفتر در قسمت درخواست

نکات مهم و البته ندانسته های جالب کاربران دفاتر

۱-برای تایید لیزینگ به برگ سند توجه کنید و از مودی سند را درخواست کنید و همراه با برگ سبز ان را اسکن کنید.

۲-برای مودیان که در سال ۹۲ اظهارنامه ثبت نکرده اند ؛ سیستم به طور خودکار معافیت وام یا لیزینگ را از شما خواهد گرفت.

رونمایی از سند هویتی شهید ناصر ارژه همزمان با هفته دولت با حضور فرماندار

3+

1

با حضورمعاون فرماندار و مسئولین شهرستان بستک به مناسبت هفته ی دولت طی مراسمی از سند هویتی شهید ناصر ارژه رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، محمود راه پیما ، رئیس اداره ثبت احوال بستک در حاشیه این مراسم اعلام نمود: اسناد به عنوان بخشی از یادواره‌های مشترک جهان بوده و در واقع پل ارتباطی میان گذشته و آینده است و نقش مهمی در حفظ هویت ملی، دینی و فرهنگی گذشته دارد و هدیه نسل‌های پیشین به آینده است.

وی در ادامه افزود: اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان با جمع آوری اسناد هویتی مفاخر، مشاهیر و شهدای گرانقدر با قدمت ۱۲۰ سال و بالاتر ،اقدام به ایجاد گنجینه اسناد هویتی این عزیزان کرده است که در این راستا بخش عظیمی از اسناد جمع آوری شده مربوط به بستک می باشد.

2

رئیس اداره ثبت احوال بستک اشاره نمود: شهید ناصر ارژه از شهدای شاخص و بزرگ شهرستان بستک بوده که در خانواده ای متدین دبده به جهان گشود و زمانی که در حال طی نمودن دوره ی مقدس در سال ۱۳۶۶ در منطقه عملیاتی فکه در عملیات مرصاد به شهادت رسید.

محمود راه پیما در ادامه اظهار داشت : این شهید بزرگوار پس از سالها در لشکر ۷۷ خراسان گردان ۱۴۹ در سال ۱۳۷۹ در بستک به خاک سپرده شد. لازم بذکر است در این مراسم که به مناسبت هفته ی دولت و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای والامقام ، رجایی و باهنر برگزار گردید ،جناب آقای احمدی ،معاون فرماندار و سایر مسئولین حضور داشتند.

 

برگزاری کارگاه آموزشی با محوریت مسائل هویتی و حقوقی

3+
1
 
کارگاه آموزشی  و جلسه پرسش و پاسخ با محوریت مسائل هویتی  و حقوقی و با  حضور جناب آقای عزیزی از پیشکوستان حوزه اسناد هویتی سازمان ثبت احوال و جمعی از روسا و کارشناشان حوزه اسناد هویتی این اداره کل در سالن اجتماعات برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان،طی نشستی با حضور استاد عزیزی از مدیران بازنشسته ثبت احوال ،معاونین اداره کلثبت احوال استان هرمزگان، رئیس و کارشناسان اسناد هویتی اداره ثبت احوال بندرعباس و جمعی از کارشناسان ستادی در خصوص مسائل هویتی و حقوقی به بحث و تبادل نظر نشستند.
 
2
 
در این نشست حاضرین سوالاتی را مطرح نمودند وجناب آقای عزیزی ضمن بررسی دقیق موارد مطرح شده  ،پاسخ سوالها را یک به یک شرح داده و مقرر گردید این پاسخ ها بصورت مکتوب جهت بهره  برداری به سایر ادارات استان ارسال گردد.
لازم بذکر است این نشست بمنظور رفع ابهامات موجود در برخی از دستورالعمل ها و ایجاد رویه ای یکسان در اقدامات ادارات تابعه ثبت احوال استان هرمزگان صورت گرفت.
 
 

خدمات وزارت آموزش و پرورش / صدور تاییدیه تحصیلی

4+

t_e_medu3

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت باتوجه به اتمام موفقیت آمیز کلاس های آموزشی صدور تاییدیه تحصیلی در استانهای کشور، آیکون خدمت برای دفاتری  که در  در دوره های آموزشی شرکت نموده اند در سامانه درگاه پیشخوان فعال گردیده است و دفاتر مذکور می توانند نسبت به ثبت تأییدیه تحصیلی اقدام نمایند.
لذا از کلیه دفاتر مذکور تقاضا دارد تا با توجه به حساسیت موضوع دقت لازم را در احراز هویت و مراحل ثبت بعمل آورده و همچنین به نکات زیر توجه نمایند:
۱-در ورود اطلاعات از جمله انتخاب رشته تحصیلی، نوع دیپلم و منطقه دقت لازم را بعمل آورند. به عنوان مثال رشته تحصیلی متقاضی را حتما بر اساس کدرشته انتخاب نمایند.

خدمات قابل ارائه در دفتر

7+

hhh2

– صدور،تمدید و تعویض دفترچه های بیمه خدمات درمانی (ک.دولت ، روستائیان ، ایرانیان ، سایر اقشار و خویش فرما)

-صدور و تعویض شناسنامه،صدور و تعویض کارت هوشمند ملی،تغییر نام و نام خانوادگی و …

– کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

– کلیه خدمات همراه اول (دائمی و اعتباری) و تلفن ثابت

– کلیه خدمات ایرانسل

– فروش کارت شارژ همراه اول،ایرانسل

– دریافت قبوض تلفن همراه،ثابت،آب و برق

– خدمات مالیات بر درآمد مشاغل خودرو

– صدور تاییدیه تحصیلی

– ثبت نام ناوگان حمل و نقل شهری و روستایی

– ارسال SMS انبوه تبلیغاتی

– ثبت نام چاه های کشاورزی فعال فاقد پروانه بهره برداری

– ثبت نام وام مشاغل خانگی

– ثبت نام خودروهای حمل کننده فرآورده های خام دامی

– کپـی ، فکس ، پرینت و اسکن

– کلیه خدمات اینترنتی

 

Telegram.me/pishkhanabyar  : آدرس کانال تلگرام

Bastakpishkhan@ :پیج رسمی ما در اینستاگرام

تلفن های تماس دفتر: ۴۴۳۲۱۳۱۱-۰۷۶

    (آبیار)                       ۰۹۱۷۹۶۴۹۲۰۲