.

در کارگزاری های سراسر کشور صف طولانی روستائیان برای ثبت نام در صندوق بیمه اجتماعی

0

10541_3294323550_800_533

استقبال گسترده روستائیان سرورهای سامانه بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را با اختلال مواجه کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در روزهای گذشته و با انتشار خبر پرداخت حقوق و عیدی به نخستین گروه از بازنشستگان روستایی، کارگزاری های صندوق در سراسر کشور شاهد حضور گسترده روستائیان و عشایری بودند که درخواست عضویت یا تمدید بیمه پردازی را داشتند. این امر باعث شد تا علاوه بر ایجاد صفوف طولانی در مقابل کارگزاری های صندوق ، برای ساعاتی سیستم های برخط نام نویسی دچار کندی ومشکلاتی شود .

مهندس کهتری مدیر بخش انفورماتیک صندوق در این باره گفت: از روز چهارشنبه با افزایش پیش بینی نشده متقاضیان در کارگزاری های سراسر کشور، که با عملیات بروز رسانی و ارتقای سرورهای سامانه سبا ( سیستم بیمه ای الکترونیک ) صندوق همزمان شد، گزارش هایی از کارگزاری های صندوق در برخی نقاط کشور مبنی بر کندی عملیات ثبت اطلاعات دریافت کردیم که از همان زمان همکاران من تلاش خود را برای رفع این اختلالات آغاز کردند. لازم است بابت این مشکلات از همه متقاضیان و روستائیان عزیز عذرخواهی کنیم.

وی افزود: در روزهای گذشته و برای جلوگیری از معطل شدن بیش از اندازه روستائیان و مراجعان گرامی در کارگزاران ، براساس هماهنگی های انجام شده با معاون بیمه ای صندوق، کارگزاران مدارک لازم برای ثبت نام جدید را بصورت دستی از متقاضیان دریافت کرده و در ساعات غیر پیک نسبت به ورود اطلاعات به سیستم اقدام می کنند.

کهتری افزود: همچنین با رصد لحظه ای و افزایش ظرفیت سرورها امیدواریم اختلالات رخ داده برطرف شده و عملیات ثبت نام و دیگر درخواست های بیمه شدگان عزیز بمانند گذشته با سرعت و کیفیت لازم انجام گیرد.

لازم بذکر است که هفته گذشته برای اولین بار، بازنشستگان روستایی نخستین عیدی خود را به همراه حقوق اسفند ماه دریافت کردند.

منبع: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *